strona główna -> urodziny - organizacja przyjęcia | zabawy na dworze -> Park trampolin – zabawa dla małych i dużych

Park trampolin – zabawa dla małych i dużych

Park trampolin to zdecydowanie miejsce przyjazne całym rodzinom.

Trampoliny są świetną formą spędzania wolnego czasu i fajną alternatywą na zabawę dla dzieci i dorosłych… i to nie tylko w pochmurne, deszczowe dni.

Hala parku wyposażona jest w różnego rodzaju trampoliny, strefy koszykówki, akrobacji i gry w zbijaka oraz baseny z gąbkami. Można również sprawdzić swoje siły w pojedynku na belkach nad gąbkami – jednak z uwagi na wagę belek to zabawa dla starszych uczestników.

park trampolin

Minimalny wiek dziecka to 3-4 lata. Rodzic z dzieckiem do 7 lat wchodzi na jednym bilecie. Powyżej 8-go roku życia dziecka, jeśli opiekun nie będzie skakać, nie musi kupować dla siebie osobnego biletu – wejście na teren areny jest możliwe dla każdego rodzica który np. chce zrobić zdjęcia.

 

5 KROKÓW DO DOBREJ ZABAWY

 

 1. W niektórych parkach trampolin wejścia zaczynają się o pełnych godzinach, przyjdź 15 min wcześniej.

 

 2. Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy i skarpetki antypoślizgowe ( do kupienia w recepcji, skarpetki są wielorazowego użytku, cena: ok 5 zł/parę lub przynieś swoje )

 

 3. W recepcji kup bilet wstępu oraz podpisz/ dostarcz oświadczenie, w którym zawarta jest akceptacja warunków regulaminu.

Oświadczenie wypełniamy tylko jeden raz. Dzieci do 13 roku życia, mogą korzystać z obiektu wyłącznie pod opieką rodzica bądź opiekuna. Dzieci i młodzież od 13 do 18 roku życia korzystają samodzielnie z atrakcji parku po dostarczeniu oświadczenie od rodzica.

Kupując bilet wstępu jesteście uprawnieni do skakania przez 30/60 minut. Koszt biletu normalnego to 25-35 zł , a ulgowego 20-30 zł . W ofercie są również bilety rodzinne.

 

4. Przed wejściem na halę, swoje ubrania, buty czy torebkę zostaw w szatni – w szafce, zamykanej na klucz. Czasami pobierana jest kaucja zwrotna za kluczyk.

 

5. Skacz ile sił w nogach! Pamiętaj, że o bezpieczeństwo uczestników na hali dbają instruktorzy i oni również chętnie służą radą.

 

Kto nie może korzystać z trampolin?

Chorzy na dyskopatię, nadciśnienie tętnicze, osteoporozę bądź astmę, kobiety w ciąży oraz osoby, które mają świeże urazy.

 

A teraz zapraszam na krótką relację z naszej wyprawy do Fun Jump Szczecin Struga

 Jeśli spodobał Ci się film subskrybuj mój kanał YouTube